Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Акваріум

Код товара: 5246
Купить Акваріум

Автор: Олексій Чупа

Издательство: Vivat
Код товара: 5246
1703
68 68 грн
На складе

Автор: Олексій Чупа

Издательство: Vivat

Переплет

Твердый

К-во страниц

142 стр

ISBN

9786176900610

Формат

130х165 мм

Вес

250 г

Язык

украинский

"Акваріум" - то справжній шок навіть для найвибагливішого читача... "Ці раби, яких я виховав, ніколи вже не зможуть стати людьми", - свідчить передсмертна записка власника акваріума Олеся Шенколюка. Щоправда, це не такий акваріум, який ми звикли бачити на полицях у кімнатах чи на вітринах зоомагазинів. В акваріумі головного героя мешкають... дорослі люди, зменшені в десятки разів за допомогою медичного препарату.

Вимушені виживати, ці напівлюди-напіврибки продовжують існувати за законами суспільства: їдять, сплять, розмножуються... Тимчасом господар акваріума проводить на них досліди і встановлює свої закони у створеному владною рукою божевільному соціумі. Соціумі, що складається не з людей - з біомаси, не здатної мислити, самостійно приймати рішення й висловлювати свою думку. Де навіть вибір політичної партії залежить від господаря, а не викликаний власними думками псевдогромадянина. Фантастика? Звичайно. Та чи не зустрінемо ми на сторінках цієї книжки знайомі обличчя?

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-oleksij-chupa-90x120.jpg

Народився 1986-го року в м. Макіївці, Донецька область, Україна. За першою освітою філолог, за другою - хімік-технолог, працює на металургійному заводі. Засновник Донецького Слему.

Учасник великої кількості мистецьких заходів, що відбулись в 2008 – 2013 роках у Львові, Києві, Донецьку, Кривому Розі, Харкові, Гуляйполі, Бахмуті, Ужгороді, Івано-Франківську, Чернівцях.

Лауреат конкурсу Ноосфера 2010 Олексія Чупу називають візитівкою сучасної донецької поезії. І не зважаючи на промисловий характер краю та і фах самого автора, його вірші стали частиною сучасної української лірики. Вони вмістили в себе, попри по-чоловічому твердий характер, невимовно ніжну лірику, не позбавлену еротизму та відвертості, і при цьому в ній задекларована гостра соціальність та громадянська позиція.

Вірші Олексія Чупи варто читати дітям на уроках літератури рідного краю – аби мали можливість хоч щось збагнути про край і людей. І дійсно, загадковий Донбас, що довго ховав свою справжню сутність за шкарлупою промислових ландшафтів, смогом та шпилями заводських труб, відтепер має сучасний приклад оспівування.