Bizlit +380995622563

Скриня. Речі сили

Код товара: 80902
Купить Скриня. Речі сили
0 0 грн
Скоро в продаже

Переплет

Не указан

К-во страниц

13 стр

Формат

330x460 мм

Язык

украинский

Год издания

2016

Нет в наличии

Чудовий настінний односторонній календар на пружині на 2017 рік за мотивами арт-бука «Сриня. Речі сили», який створили Ярина Винницька, Юлія Табенська та Дмитро Осипов.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/nazar-gajduchik-90x120.jpg

Художник, ілюстратор.

Народився 21 жовтня 1988 року. Закінчив Українську академію друкарства та школу «69» у Чехії.

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Ідеолог арт-буку "Скриня. Речі сили". Народився в 1971 році в місті Києві в сім’ї науковців-біологів.

Дитинство провів в Києві та Батурині. Навчався на біологічному факультеті КДУ ім. Т.Шевченка на генетика та молекулярного біолога. По закінченню зацікавився практичним програмуванням та комп’ютерами і відтоді комп’ютери на 20 років стали основним бізнесом: займався управлінням власною виробничою компанією «Навігатор», що є лідером України з виробництва комп’ютерів, серверів, планшетів.

Під час Майдану відбулося переосмислення багатьох процесів у нашому суспільстві. З’явилася потреба особисто робити щось корисне для країни.

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-tabenska-julija-90x120.jpg

Художниця та ілюстраторка Юлія Табенська живе і працює в старовинному місті Кам`янці-Подільському. Навчалась у Національному технічному університеті України «Київському Політехнічному Інституті» на поліграфічному факультеті та в Українській академії друкарства у Львові (кафедра книжкової графіки та дизайну друкованої продукції).

У 2007-2016 роках викладала в Кам`янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва. Юлія виконує станкові роботи у техніці колажу та змішаній техніці. Також працює в жанрі малотиражної авторської книжки («книга художника» або «арт-бук»).

Дві арт-книги художниці знаходиться в постійній експозиції в Музеї книги і друкарства України. З 2015 – у Спілці дизайнерів України. Є стипендіаткою програми Міністра культури та національної спадщини республіки Польща «Gaude Polonia-2015».