Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Как преодолеть тревогу и стресс

Код товара: 4889

Автор: Дейл Карнегі

Издательство: Попурри
Код товара: 4889
1359
162 162 грн
На складе

Автор: Дейл Карнегі

Издательство: Попурри

Переплет

Мягкий

К-во страниц

208 стр

ISBN

978-985-15-2935-9

Формат

145х200 мм

Вес

170 г

Язык

русский

Каждому человеку свойственно волноваться — мы беспокоимся о своих близких, о своей работе, о своей внешности, о мнении о нас окружающих, о деньгах, о здоровье и ещё о многих-многих вещах. Конечно, мы не можем полностью избавиться от волнений, однако мы в состоянии свести их негативный эффект к минимуму. Новая книга Дейла Карнеги поможет вам справляться со своими страхами и стрессом, избавиться от привычки переживать по мелочам и навсегда покончить с ненужными переживаниями и сомнениями.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/author3/avtor-dejl-karnegi-90x120.jpeg

Дейл Карнеґі, американський письменник, лектор, що стояв біля витоків створення теорії спілкування, який перевів теоретичні розробки психологів у практичну область і розробив власну теорію безконфліктного й успішного спілкування.

Ще в школі вчителі відзначали особливу комунікабельність Дейла. Після закінчення школи Карнеґі почав працювати розсильним у Небрасці, потім актором у Нью-Йорку і, нарешті, вирішив повчитися ораторському мистецтву. Заняття були вельми успішні, і Дейл вирішив почати власну практику. В ході роботи Карнеґі поступово розробляв унікальну систему навчання навичкам спілкування. Ця система була настільки неповторна, що він вирішив оформити авторські права на неї, видавши декілька буклетів, що увійшли до книг «Публічний виступ: практичний курс для підприємців» («Public Speaking: A Practical Course for Business Men») і «Публічний виступ та вплив на людей у бізнесі» («Public Speaking and Influencing Men in Business», 1926). В ході роботи Карнеґі співпрацював з Лоуеллом Томасом і пізніше видав їхню спільну працю — «Маловідомі факти про добревідомих людей» «(Little Known Facts About Well Known People, 1934)».

Справжній успіх і визнання читачів прийшли до Карнеґі в 1936 році, коли на книжкових полицях багатьох магазинів з’явилася книга «Як здобувати друзів і впливати на людей» (How To Win Friends and Influence People). Як і попередні видання, ця книга не відкривала якихось абсолютно нових речей, ще невідомих про людську природу, проте вона містила короткі і водночас розширені поради, як найкраще поводитися, щоб завоювати цікавість та симпатію оточення. Він переконував читачів, що сподобатися може кожен і кожному, головне добре подати себе співрозмовникові. Книга «Як подолати неспокій і почати жити» («How to Stop Worrying and Start Living», 1948), присвячена способам подолання стресів і тому, як активізувати у собі здоровий глузд.