Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Как перестать беспокоиться и начать жить

Код товара: 4887

Автор: Дейл Карнегі

Издательство: Попурри
Код товара: 4887
5124
159 159 грн
Уже едет к нам

Автор: Дейл Карнегі

Издательство: Попурри

Переплет

Мягкий

К-во страниц

416 стр

ISBN

978-985-15-2979-3

Формат

130х205 мм

Вес

250 г

Язык

русский

С помощью бесценных советов Дейла Карнеги уже миллионы людей раз и навсегда избавились от привычки переживать по мелочам, побороли отравляющий их существование страх и уверенно шагнули в будущее. В этой книге вы найдете целый набор практических формул, которые сделают вашу жизнь счастливой и беззаботной.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/author3/avtor-dejl-karnegi-90x120.jpeg

Дейл Карнеґі, американський письменник, лектор, що стояв біля витоків створення теорії спілкування, який перевів теоретичні розробки психологів у практичну область і розробив власну теорію безконфліктного й успішного спілкування.

Ще в школі вчителі відзначали особливу комунікабельність Дейла. Після закінчення школи Карнеґі почав працювати розсильним у Небрасці, потім актором у Нью-Йорку і, нарешті, вирішив повчитися ораторському мистецтву. Заняття були вельми успішні, і Дейл вирішив почати власну практику. В ході роботи Карнеґі поступово розробляв унікальну систему навчання навичкам спілкування. Ця система була настільки неповторна, що він вирішив оформити авторські права на неї, видавши декілька буклетів, що увійшли до книг «Публічний виступ: практичний курс для підприємців» («Public Speaking: A Practical Course for Business Men») і «Публічний виступ та вплив на людей у бізнесі» («Public Speaking and Influencing Men in Business», 1926). В ході роботи Карнеґі співпрацював з Лоуеллом Томасом і пізніше видав їхню спільну працю — «Маловідомі факти про добревідомих людей» «(Little Known Facts About Well Known People, 1934)».

Справжній успіх і визнання читачів прийшли до Карнеґі в 1936 році, коли на книжкових полицях багатьох магазинів з’явилася книга «Як здобувати друзів і впливати на людей» (How To Win Friends and Influence People). Як і попередні видання, ця книга не відкривала якихось абсолютно нових речей, ще невідомих про людську природу, проте вона містила короткі і водночас розширені поради, як найкраще поводитися, щоб завоювати цікавість та симпатію оточення. Він переконував читачів, що сподобатися може кожен і кожному, головне добре подати себе співрозмовникові. Книга «Як подолати неспокій і почати жити» («How to Stop Worrying and Start Living», 1948), присвячена способам подолання стресів і тому, як активізувати у собі здоровий глузд.