Bizlit +380995622563
Подписка на рассылку новостей

в корзину

Корзина покупок
 

Скриня. Речі сили

Дешевле не найдешь Дешевле не найдешь

Только оригинальные книги Только оригинальные книги

Быстрая доставка Быстрая доставка

692
Купить Скриня. Речі сили
Цена: 0 0 грн
Код товара: 80902
Переплет: Не указан
К-во страниц: 13 стр.
Формат: 330x460 мм
Язык: украинский
Год издания: 2016
Нет в наличии

Товар входит в категории:

Скоро в продаже

Зроблено в Україні

Прочее

«Даешь Бизнес-книги по ценам издательства!» или почему у нас такие расценки...

Чудовий настінний односторонній календар на пружині на 2017 рік за мотивами арт-бука «Сриня. Речі сили», який створили Ярина Винницька, Юлія Табенська та Дмитро Осипов.

Информация об авторах
http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/nazar-gajduchik-90x120.jpg

Художник, ілюстратор.

Народився 21 жовтня 1988 року. Закінчив Українську академію друкарства та школу «69» у Чехії.

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Ідеолог арт-буку "Скриня. Речі сили". Народився в 1971 році в місті Києві в сім’ї науковців-біологів.

Дитинство провів в Києві та Батурині. Навчався на біологічному факультеті КДУ ім. Т.Шевченка на генетика та молекулярного біолога. По закінченню зацікавився практичним програмуванням та комп’ютерами і відтоді комп’ютери на 20 років стали основним бізнесом: займався управлінням власною виробничою компанією «Навігатор», що є лідером України з виробництва комп’ютерів, серверів, планшетів.

Під час Майдану відбулося переосмислення багатьох процесів у нашому суспільстві. З’явилася потреба особисто робити щось корисне для країни.

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-tabenska-julija-90x120.jpg

Художниця та ілюстраторка Юлія Табенська живе і працює в старовинному місті Кам`янці-Подільському. Навчалась у Національному технічному університеті України «Київському Політехнічному Інституті» на поліграфічному факультеті та в Українській академії друкарства у Львові (кафедра книжкової графіки та дизайну друкованої продукції).

У 2007-2016 роках викладала в Кам`янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на кафедрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва. Юлія виконує станкові роботи у техніці колажу та змішаній техніці. Також працює в жанрі малотиражної авторської книжки («книга художника» або «арт-бук»).

Дві арт-книги художниці знаходиться в постійній експозиції в Музеї книги і друкарства України. З 2015 – у Спілці дизайнерів України. Є стипендіаткою програми Міністра культури та національної спадщини республіки Польща «Gaude Polonia-2015».

Написать отзыв

Ваше Имя:

Ваш отзыв:

Оценка:

Введите код, указанный на картинке:       

доставка книг по Украине, купить книги в Харькове, купить книги в Украине В нашем интернет-магазине вы можете купить книгу с доставкой по Украине в Киев, Одесса, Днепропетровск, Донецк, Львов, Николаев, Симферополь, Полтава, Сумы, Тернополь, Ровно, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Кировоград, Луганск, Луцк, Винница, Черкассы, Чернигов, Черновцы, Херсон, Хмельницкий, Ужгород и другие города нашей необъятной Родины!
По Харькову возможен самовывоз или доставка курьером. Подробнее обо всем этом читайте здесь.

Книга - отличный подарок Издание станет замечательным подарком любому специалисту в данной области. Отличным поводом могут послужить приближающиеся праздники, день рождения или другая знаменательная дата! Книга всегда была одним из лучших подарков, а если она еще и относится к жанру деловой литературы, то Вы можете быть уверены в актуальности и максимальной полезности для того, кому она предназначается!
С этим товаром покупают
X