Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Величні за власним вибором

Код товара: 2081
Купить Величні за власним вибором

Автор: Джим Коллинз

Издательство: Наш Формат
Код товара: 2081
2124
152 152 грн
Нет в продаже

Автор: Джим Коллинз

Издательство: Наш Формат

Переплет

Мягкий

К-во страниц

384 стр

ISBN

978-966-97405-6-4

Язык

украинский

В основі книжки – багаторічне дослідження, що мало наметі сформулювати головні принципи ведення бізнесу в несприятливих умовах. Ґрунтуючись на строгих наукових висновках, автори формують гіпотези, які потім підтверджують або спростовують фактами. Чому в умовах економічної нестабільності одні компанії процвітають, інші ж – занепадають? Які риси відрізняють лідерів, що успішно долають негативні обставини, від тих, хто не може впоратися з ними? У пошуках відповіді на ці запитання автори приходять до несподіваних висновків...Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтеся, як перемагати в будь-яких, навіть найбільш екстремальних умовах, як знаходити правильний шлях і будувати величну компанію, що здатна не просто реагувати на події, а створювати їх. Видання є практичним посібником для підприємців, власників бізнесу, топ-менеджерів і тих, хто прагне стати величними за власним вибором. Для широкого кола читачів.

Про що ця книжка?

Як організувати свій час і простір? Як заробити капітал? А от і ні. Радше про те, на що здатна людина. Заради грошей? Знову ні. Заради високої та амбітної мети. Заради того, щоб світ змінився, як і ваша мотивація до змін. Прагматичні американці впродовж 9-ти років проводили масштабні дослідження, й от що виявилося: людина здатна долати найкарколомніші обставини, протистояти й перемагати. Але потрібна гідна мета, СВОЯ справа, заради якої... Автори говорять мовою фактів. Просто пояснюють й аргументують. Без припущень і довгих ліричних відступів. Це вражає.

Про автора:

Джеймс «Джим» Коллінз (англ. James, "Jim" Collins; 1958 р. н.) – американський бізнес-консультант, письменник, дослідник. Є автором книг: «Від хорошого до величного», «Як гинуть величні», «Збудовано назавжди» (2004) у співавторстві з Джері І. Поррасом, яка входить до списку бестселерів Business Week і перекладена 25 мовами. Публікується в Harvard Business Review, Business Week, Fortune та ін. В одній з останніх книг «Величні за власним вибором» Коллінз аналізує компанії, яким вдалося не тільки досягти виняткових результатів у своїй галузі, а й утримувати свою перевагу впродовж тривалого періоду часу. Книга увійшла в список бестселерів, з моменту опублікування розійшлася накладом 4000000 примірників і перекладена 36 мовами.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-dzhim-kollinz-90x120.jpg

Джеймс «Джим» Коллинз — американский бизнес-консультант, писатель, исследователь.

Коллинз начал преподавательскую и исследовательскую деятельность в Высшей школе бизнеса при Стэнфордском университете и в 1992 г. получил Преподавательскую премию. В 1995 г. открыл лабораторию менеджмента в г. Боулдер и там поныне проводит исследования и обучает управленцев из частного и государственного сектора. За это время Коллинз успел поработать директором Си-эн-эн Интернешнл, а также сотрудничал с такими организациями, как Медицинский институт Джона Хопкинса, Американские Герл-скауты, Ассоциация церковных лидеров, Американская ассоциация школьных инспекторов и Корпус морской пехоты США.

Джим Коллинз является автором и соавтором пяти книг, написанных на основе проводимых им исследований. «Построенные навечно» (2004) входит в список бестселлеров Business Week и переведена на 25 языков. В одной из последних книг «Великие по собственному выбору» Коллинз рассматривает компании, которым удалось не только добиться исключительных результатов в своей отрасли, но и удерживать свое превосходство в течение длительного периода времени. Книга также вошла в список бестселлеров, с момента опубликования разошлась тиражом 4000000 экземпляров и была переведена на 35 языков.