Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час

Код товара: 80405
Купить Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час
Код товара: 80405
2113
126 126 грн
На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

280 стр

ISBN

978-617-12-1659-4

Формат

150x220 мм

Язык

украинский

  • Книжка входить до Топ-10 Amazon.com
  • Автор — розробник революційної методики Scrum, яка дозволяє гнучко будувати роботу і підвищує її якість
  • За 20 років методика допомогла в роботі не тільки фахівцям IT, співробітникам ФБР, бізнесменам, але й звичайним людям

У надшвидкому та гіперконкурентному світі ХХІ століття немає місця для марнування — часу, зусиль, ресурсів. Та навіть якщо ви зробите те, що планували, коли планували та вкладетеся в бюджет, може виявитися, що клієнт уже потребує чогось іншого. Адже умови змінюються з небаченою раніше швидкістю… Унікальна методика Scrum руйнує стереотипи старої методики управління проектами. Її основа — команда, що має надзвичайне почуття мети, самоорганізовується та самоуправляється, а навички її учасників підсилюють одна одну навіть без зусиль з їхнього боку. І, якщо, зробивши крок у нову еру під назвою Scrum, ви не зробили вдвічі більше за половину часу, вам потрібно лише ще раз уважно перечитати цю книгу!
      
SCRUM — найкращий спосіб з-поміж усіх, які я знаю, щоб керувати великими й малими проектами, і, безперечно, він придатний для застосування й поза межами сфери ІТ.
Адам Мессинджер,
технічний директор Twitter


Проста, як і все геніальне, ідея Scrum народилася у колишнього воєнного льотчика Джеффа Сазерленда — технічного директора компанії, що створювала першу в Америці мережу онлайн-банкоматів. Коли всі терміни здачі проекту були прострочені, бюджет майже вичерпаний, а програма не працювала, він зрозумів: у світі нових технологій старі методи організації праці вже не діють. Винайдений ним ступінчастий процес розробки проекту, що згуртовує команду навколо Scrum-майстра, дозволив підвищити ефективність праці у три, п’ять, десять разів! Стратегія Scrum застосовується в розробці програм для баз даних ФБР і під час підготовки космічних польотів, кадетами у Вест-Пойнті та бригадами ремонтників, відкриваючи нову епоху методів управління та контролю.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-dzheff-sazerlend-90x120.jpg

Джефф Сазерленд — советник венчурного фонда OpenView Venture Partners, глава компании Scrum, Inc. и автор методики Scrum, которую он описывает в своей книге. Он разработал методику в 1993 году и формализовал её в 1995 вместе с Кеном Швабером.

Методология Джеффа использовалась и используется компаниями-разработчиками программного обеспечениями по всему миру. Но Джефф понял, что Scrum может приносить пользу не только ИТ-компаниям, и адаптировал её для других отраслей — финансов, здравоохранения, высшего образования, телекоммуникаций.

Он консультирует множество компаний, помогая им создавать сверхпродуктивные команды.

Джефф работал на позиции технического директора в одиннадцати технологичных компаниях.