Bizlit +380995622563

Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір

Код товара: 90419
Купить Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір
Код товара: 90419
1055
160 160 грн
На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

312 стр

ISBN

978-617-7388-65-3

Формат

140×210 мм

Язык

украинский

Есть в наличии

Книжка Річарда Талера та Каса Санстейна стала бестселером New York Times та Amazon. Її визнали найкращою книжкою року Financial Times і Economist. У світі продано понад 750 тисяч примірників.

Про книжку

Приймати рішення — це наче шукати потрібні двері у закручених коридорах багатоповерхового будинку. Тому й не дивно, що ми часто опиняємося не там, де хотіли б.

Щоб вирішити цю проблему, Талер і Санстейн пропонують концепцію поштовхів, або наджів. Це м’який спосіб вплинути на вибір людини, не вдаючись до маніпуляцій, заборон чи наказів. З їхньою допомогою можна сприяти розумним покупкам та інвестиціям, економії електроенергії, безпеці на дорозі, вживанню здорової їжі та багатьом іншим корисним речам. Тобто підштовхнути людину до «правильних» дверей, зберігаючи свободу вибору кожного.

Для кого книжка

Для всіх, хто цікавиться поведінковою економікою та психологією, зокрема процесом прийняття рішень. Для бізнесменів, маркетологів, державних управлінців, політиків, працівників соцслужб, батьків.

Чому ця книжка

Автори іронічно показують, як у кожному з нас уживається два «Я»: такий собі раціональний містер Спок й ірраціональний Гомер Сімпсон. І як за допомогою поштовхів можна скеровувати їх у правильному напрямку.

Написать отзыв

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Професор економіки, науковий співробітник Національного бюро економічних досліджень.

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Професор права на юридичному факультеті Гарвардського університету.
Найбільш цитований науковець у галузі права в Сполучених Штатах.