Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях

Код товара: 81760
Купить Мудакам тут не місце. Як вижити в офісних джунглях

Автор: Роберт Саттон

Издательство: Наш Формат
Код товара: 81760
2383
165 165 грн
На складе

Автор: Роберт Саттон

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

К-во страниц

176 стр

ISBN

978-617-7279-83-8

Формат

145х215 мм

Язык

украинский

Книга Роберта Саттона — викладача Стендфордського університету —одразу після публікації увійшла в списки бестселерів за версією видань New York Times, Wall Street Journal, USA Today та Business Week.
Про книгу
Хто такі мудаки і що вони роблять на вашій роботі? Як виявити мудака і поставити його на місце? Саттон наводить результати досліджень, які свідчать про те, що мудаки на робочому місці не просто принижують колег, негативно впливають на їхню самооцінку, а ще й приносять компанії фінансові збитки. Як запровадити правило «Мудакам тут не місце» у вашій компанії і як самому не перетворитися на покидька — просто і лаконічно розповість автор.
Для кого книга
Книжка стане в нагоді і працівникам, і різного калібру підприємцям, які хочуть розвиватися і вважають, що робота має приносити радість.
Чому ця книжка
Давно доведено, що наявність хоча б одного мудака в компанії знижує продуктивність всього колективу. У своїй книзі Саттон не просто пояснює, чим мудаки небезпечні для роботи, а й дає конкретні рецепти, як знизити число так званих «деструктивних елементів» у вашій компанії, як поводитись, якщо вам таки доводиться працювати з мудаками та що робити, щоб самому не стати таким.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-robert-satton-90x120.jpg

Роберт Саттон — преподаватель менеджмента и инженерного дела в Стэнфордском университете, а также организационного поведения в Стэнфордской бизнес-школе. Роберт Саттон изучает поведение лидеров и руководителей. Кроме того, он организует семинары для руководителей высшего и среднего звена, работающих в десятках отраслей более чем в 25 странах мира. В 2007 году BusinessWeek назвал Саттона в числе десяти «звезд бизнес-школ» — то есть, как пояснил журнал, «преподавателей, оказывающих влияние на формирование современного делового мышления далеко за рамками академической деятельности».

Автор нескольких книг, переведенных более чем на 20 языков.