Bizlit +380995622563

На гачку. Як створити особливий товар

Код товара: 90628
Купить На гачку. Як створити особливий товар

Автор: Нір Еял

Издательство: Наш Формат
Код товара: 90628
597
142 142 грн
Скоро в продаже

Автор: Нір Еял

Издательство: Наш Формат

Переплет

Твердый

ISBN

978-617-7388-66-0

Формат

140х210 мм

Язык

украинский

Нет в наличии

Чому деякі продукти привертають нашу увагу, а інші — ні?Чи є у цих «успішних» продуктів схожі риси і патерни? Цякнижка описує 4­етапний процес, що дозволяє формува­ти звички покупців. Продукти, які формують звички, доз­воляють тримати споживачів «на гачку» без агресивногомаркетингу і дорогої реклами.

Ця книжка, корисна для маркетологів, дизайнерів,підприємців і всіх, хто цікавиться поведінкою спожива­чів, пропонує читачам: зробити список рекомендацій ізформування стійких звичок, практичні кроки для ство­рення продуктів, які будуть подобатися споживачам, ог­ляд інструментів, які використовуються Pinterest, Twittr,Instagram та іншими програмами, що залучають спожива­ча і сприяють формуванню звичок.

Написать отзыв

image/data/avtor/no_avtor.jpg

Нір Еял — викладач, підприємець, автор. Викладав курсиз прикладної психологі споживача в Стенфордській школібізнесу, часто виступає на галузевих конференціях, кон­сультує компані з Fortune 500. Пише про технології пси­хологію та бізнес для Harvard Business Review, The Atlantic,TechCrunch та Psychology Today.