Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Кради як митець. Творчий щоденник

Код товара: 98015
Купить Кради як митець. Творчий щоденник

Автор: Остин Клеон

Издательство: Клуб Семейного Досуга
Код товара: 98015
822
65 65 грн
На складе

Автор: Остин Клеон

Издательство: Клуб Семейного Досуга

Переплет

Мягкий

К-во страниц

224 стр

ISBN

978-617-12-3376-8

Формат

125x200 мм

Вес

187 г

Язык

украинский

Остін Клеон — відомий художник, дизайнер, письменник й просто непересічна особистість — створив оригінальний, повний чудових ілюстрацій, прикладів та вправ щоденник, що допоможе відкрити ваш творчий потенціал і навчить, як слід поводитись з ідеями.

Цей щоденник створено для того, щоб ти міг поглянути на світ очима митця, який завжди роззирається, постійно збирає ідеї, шукає наступну крихту натхнення. Його основна мета — зробити тебе креативним крадієм. Ніщо не приходить нізвідки. Усе базується на тому, що вже прийшло раніше, а кожна нова ідея — це просто поєднання або ж переробка однієї чи кількох попередніх ідей.

Щоденник із вправами і завданнями навчить тебе знаходити натхнення у повсякденні й допоможе краще справлятися із втіленням нових, неймовірних задумів у життя! Заглядай сюди щодня і – навчися красти, як справжній митець!

Як користуватися цим щоденником:

  • Носи його скрізь із собою
  • Виконуй хоча б по одній вправі щодня
  • Повторюй перші два кроки, допоки всі сторінки не буде заповнено

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-ostin-kleon-90x120.jpg

Остин Клеон — молодой писатель и художник. Автор бестселлеров Steal Like An Artist (2012), иллюстрированного манифеста о творчестве в цифровую эпоху, и Newspaper Blackout (2010), оригинального сборника стихотворений из газетных статей.

Его работы можно увидеть на сайтах 20х200.com, NPR’s Morning Edition, PBSNewshour, а также на страницах The New York Times и The Wall Street Journal. Остин выступает с лекциями о креативности на мероприятиях Pixar, Google, SXSW, TEDx. В «прошлой жизни» был веб-дизайнером и копирайтером.