Bizlit +380995622563

Комплект «Пекельний тиждень + Тепер!»

Код товара: 81682
Купить Комплект «Пекельний тиждень + Тепер!»

Автор: Эрик Бертран Ларссен

Издательство: МонолитBizz
Код товара: 81682
1569
300 300 грн
На складе

Автор: Эрик Бертран Ларссен

Издательство: МонолитBizz

Переплет

Не указан

Язык

украинский

Есть в наличии

Нова книжка Еріка Бертрана Ларссена «Пекельний тиждень» — це «очищена від шкірки», щільно вичавлена і ретельно відфільтрована інформація з двох попередніх його бестселерів («Без жалости к себе» та «На пределе»), з якими український читач вже міг познайомитися у російських перекладах.

Незважаючи на подібну назву, це абсолютно новий твір, що раніше не видавався ані російською, ані українською мовами. Він доповнений новими ідеями і краще структурований для легкого та швидкого «перетравлення».

Саме тому він, безперечно, смакуватиме й тим, хто вже є прихильником «життєзмінюючої» філософії Ларссена, й тим, хто чує про нього вперше, — усім, хто прагне розкрити свій потенціал, зробити неможливе можливим та раз і назавжди змінити життя на краще.

 

 

 

 


«Тепер!» — це завершальна частина трилогії про особистісне вдосконалення колишнього спецпризначенця, а нині — відомого норвезького бізнес-консультанта та одного з найзатребуваніших на Заході коучів Еріка Бертрана Ларссена. Якщо у перших двох книгах («Без жалю до себе» та «Пекельний тиждень») автор дає відповіді на питання «Що робити?» та «Як робити?» задля досягнення успіху, то у третій зосереджується на тому, як, прямуючи до мети, отримувати задоволення від життя.
Кожна частина самодостатня та може читатися окремо від інших без втрати своєї користі. Проте разом вони дають найповніше уявлення про «метод Бертрана», розробці якого він присвятив майже десятиліття, та запускають вибухову ланцюгову реакцію. Адже для впровадження позитивних змін, для того, щоб діяти відповідно до плану, незважаючи на численні труднощі, щоб змінювати на краще зовнішні обставини, потрібно змінитися зсередини, віднайти у собі внутрішню силу, яка дасть відчуття гармонії, спокою та насолоди кожною миттю існування.
Ларссен упевнений, що силу духу можна тренувати так само, як і тіло, та дає відповідні настанови. Врешті ця сила допоможе позбавитися стресу й тотальної заклопотаності, досягти «ефекту присутності» у власному житті, навчитися жити «тут і тепер», а не минулим чи майбутнім, тобто жити у дійсності. «Тепер!» — це така собі книжка-медитація, що багато в чому перегукується з буддійською філософією. У ній Ларссен показує вихід з «колеса сансари», у якому ми крутимося, наче білки, та запрошує у захопливу подорож справжнім життям.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-jerik-bertran-larssen-90x120.jpg

Эрик Бертран Ларссен — норвежский автор и тренер по личностному росту. Обе его книги стали бестселлерами и были переведены на многие языки. Суммарный тираж его первой книги в Норвегии составил 223 тысячи экземпляров — то есть почти по одному экземпляру на каждые 20 человек.

Эрик — один из самых популярных мотивационных спикеров в Норвегии. Он служил парашютистом в норвежском спецназе, был в Афганистане и на Балканах, сотрудничал с британскими войсками специального назначения и американскими «морскими котиками».

После службы Ларссен закончил Норвежскую школу экономики и бизнеса и занимался HR и развитием бизнеса в нескольких компаниях, после чего основал собственную — Bertrand Ltd. Среди его клиентов — ведущие норвежские спортсмены, включая чемпионку мира по гольфу.

Сайт Эрика Ларссена: www.bertrand.no