Bizlit +380995622563
Нет в наличии

100 способів змінити життя

Код товара: 100027
Бестселлер Купить 100 способів змінити життя

Автор: Лариса Парфентьева

Издательство: МонолитBizz
Код товара: 100027
936
168 168 грн
Скоро в продаже

Автор: Лариса Парфентьева

Издательство: МонолитBizz

Переплет

Твердый

Язык

украинский

Усе ще чекаєш, що хтось змінить твоє життя замість тебе? На жаль, це неможливо. Лише ти сам є впорядником власної долі. Проте ніхто не казав, що тебе не можуть трохи підштовхнути в потрібному напрямку.

Книжка «100 способів змінити життя» від Лариси Парфентьєвої — це збірка історій, що надихають. Вони підкажуть тобі, як усе ж таки почати життя з чистого аркуша. Така собі «сповідь» людини, що змогла обернути своє життя на 180 градусів.

Про книгу

Чому нам іноді здається, що скінчилися сили й бажання щось робити? Куди поділося прагнення йти вперед, розвиватися та просто отримувати задоволення від життя?

Упізнаєте себе? Дуже часто такі питання лунають у нас в голові, змушують сумніватися в собі. І ми починаємо пошуки тієї чарівною переломної події, яка змінить життя назавжди.

«100 способів змінити життя» — це досвід автора, детально проаналізований та обернений у форму практичних порад. Лариса Парфентьєва не ставить собі за мету донести до читачів якийсь перевірений нею самою метод досягнення успіху. Вона хоче лише направити їх на власний шлях до змін, внутрішньої гармонії та сили.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-larisa-parfenteva-90x120.jpg

Лариса Парфентьева — эксперт в области личных изменений, автор популярной еженедельной рубрики «100 способов изменить свою жизнь» в блоге издательства «МИФ», спикер, мотиватор, писатель.

Окончила факультет журналистики МГУ. Несколько лет работала в известных московских СМИ: на радио, ТВ, в «глянцах». Вела собственную передачу. Два года работала с Ксенией Собчак на проекте «Топ-модель по-русски». Однажды бросила все: уволилась с работы, переехала в другой город и начала новую жизнь, попутно описывая процесс изменений.

Лариса выступала на TEDx в Казани, проводит мастер-классы и персональные консультации.