Bizlit +380995622563
Подписка на рассылку новостей

Komubook

Komubook

Гантер Томпсон та Філіп К. Дік, Вільям Берроуз і Генрі Міллер, Чарльз Буковські і Дуглас Коупленд, Александер Троччі та Маркіз де Сад, Джон Фаулз та Кен Кізі, як і багато інших – що об’єднує усіх цих письменників? З нашого погляду найсуттєвішим є те, що всі вони до сьогодні залишаються не перекладеними та не виданими українською мовою. Настав час це змінити!

Проект націлений в першу чергу на видання художніх творів відомих зарубіжних авторів, які давно мали б стояти на полицях українських книгарень, але з тих чи інших причин ніхто з традиційних українських видавців за це не береться.

Вам також набридло чекати, поки хтось видасть ваші улюблені книжки? Зробімо це разом! Адже успіх проекту залежать виключно від вашої готовності його підтримати.

Проект Komubook юридично функціонує як Товариство з обмеженою відповідальністю "Комубук" і має офіційне Свідоцтво видавця ДК №4860. Засновником і головним ідеологом проекту є Павло Швед. Ми працюємо з талановитими українськими перекладачами Гєником Бєляковим, Тарасом Бойком, Андрієм Рєпою, Наталкою Сняданко та іншими. Дизайн обкладинок для нас виконала молодий талановитий український дизайнер Варвара Перекрест.

 
На странице:
Сортировка:

Книги издательства: Komubook

Затьмарення
Автор: Філіп К. Дік
Цена: 135 грн
Місіс Делловей
Автор: Вірджинія Вулф
Цена: 105 грн
Наркота
Автор: Вільям С. Берроуз
Цена: 128 грн
Серце пітьми
Автор: Джозеф Конрад
Цена: 75 грн
Страх і відраза в Лас-Вегасі
Автор: Гантер С. Томпсон
Цена: 128 грн