Bizlit +380995622563

Сильне ім'я Надія (тверда обкладинка)

Код товара: 2945
Новинка Купить Сильне ім'я Надія (тверда обкладинка)

Автор: Надежда Савченко

Издательство: Юстініан
Код товара: 2945
1578
234 234 грн
На складе

Автор: Надежда Савченко

Издательство: Юстініан

Переплет

Твердый

К-во страниц

320 стр

ISBN

978-617-7039-18-0

Формат

130х200 мм

Язык

украинский

Есть в наличии

«Книгу писати ніколи в житті не хотіла! Хоч мені й часто говорили: про твоє життя книгу треба писати! Я ж думаю, що багато життів є цікавіших за моє. Але в тюрмі від безділля дурієш! І мені адвокат Ілля порадив писати.

Писала я її, коли голодувала і почала писати про голод всю правду, щоб не вигадували всяких дурниць про мене поза ґратами. Написала все швидко, за чотири дні книга була готова і знову робити нічого. Ілля вмовив писати далі. Тоді я вирішила написати правду про всі міфи, які про мене склалися впродовж мого життя, і часто є перебільшеними або брехливими і про те, яка я є людина.

Писала погляд на все крізь призму своїх очей і погляд на себе своїми очима. Тому це тільки моя думка і моя правда. Кожен має право на свою думку про мене, і як про людину в тому числі. Всю книгу написала десь тижні за три. Довелося згадати все своє життя, а що не згадалося, значить, не так це важливо було. В книзі відповіла на всі запитання і дурні теж, щоб раз прочитали і більше не питали!»

Надія Савченко

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-nadezhda-savchenko-90x120.jpg

Надежда Викторовна Савченко (укр. Надія Вікторівна Савченко; род. 11 мая 1981, Киев) — военнослужащая вооружённых сил Украины, старший лейтенант. Штурман-оператор вертолёта Ми-24 3-го отдельного полка армейской авиации Воздушных сил Украины. Депутат Верховной Рады Украины VIII созыва от партии «Батькивщина», член постоянной делегации Украины в ПАСЕ с 25 декабря 2014 года. Герой Украины.

Савченко получила известность после того, как при неясных обстоятельствах оказалась в российском СИЗО. Обвиняется в причастности к убийству российских журналистов съёмочной группы ВГТРК 17 июня 2014 года под Луганском.