Bizlit +380995622563

Анексія. Острів Крим. Хроніки гібридної війни

Код товара: 2863
Купить Анексія. Острів Крим. Хроніки гібридної війни

Автор: Тарас Березовец

Издательство: Брайт Букс
Код товара: 2863
4774
190 190 грн
На складе

Автор: Тарас Березовец

Издательство: Брайт Букс

Переплет

Мягкий

К-во страниц

584 стр

ISBN

978-966-2665-69-7

Формат

150х227 мм

Язык

украинский

Есть в наличии

У книзі аналізуються механізми та технології т. зв. «гібридної війни», розв’язаної військами Російської Федерації («зеленими чоловічками») на території АР Крим. Окремо досліджується розвідувальна та інформаційно-пропагандистська операція російських спецслужб, яка дозволила підготувати анексію Криму, починаючи з 1991 року. Твір містить велику кількість документів та фото, які є доказами злочинного характеру окупації півострова.

Книга у хронологічному порядку охоплює період з 18 лютого 2014 року – початку масових розстрілів на Майдані Незалежності за участі російських спецслужб – і закінчуючи 18 березня 2014, коли Крим і Севастополь було офіційно анексовано та включено до переліку суб'єктів Російської Федерації. «Анексія: острів Крим» містить ексклюзивні свідчення, надані спеціально для цієї книги українськими, російськими і міжнародними політиками та військовими, експертами, журналістами, активістами, які стали очевидцями окупації.

Книга розрахована на широке коло читачів.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/avtor-taras-berezovec-90x120.jpg

Тарас Березовець, український політичний експерт, один з найвідоміших українських політконсультантів, який тривалий час працює з топ-політиками України, директор компанії Berta Communications. Народився 1975 року у Керчі, кримчанин у шостому поколінні. Закінчив Інститут журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка та Royal College of Defence Studies у Лондоні. Отримав ступінь магістра міжнародних відносин у King’s College London по темі військової пропаганди. З перших днів анексії Криму зайнявся боротьбою з кремлівською пропагандистською машиною, організовуючи наукові заходи в Україні і за кордоном. У грудні 2014 року створив і очолив проект Free Crimea. В рамках цієї діяльності був підготовлений перший аналітичний звіт про ситуацію з правами людини “Чорна книга окупації Криму”. Free Crimea був презентований у Європарламенті та Державному департаменті США.