Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Економіка. Інструкція з використання

Код товара: 4168
Купить Економіка. Інструкція з використання

Автор: Ха-Джун Чанг

Издательство: Наш Формат
Код товара: 4168
2724
170 170 грн
На складе

Автор: Ха-Джун Чанг

Издательство: Наш Формат

К-во страниц

400 стр

ISBN

9786177279425

Язык

украинский

Орієнтовна дата виходу книги - 10.08.2016

Ця книга – про економіку як просту науку, яку здатен збагнути кожен. Автор - корейський економіст Ха-Юн Чанґ - показує нам «закритий» світ економіки, що приховується від загалу за купою чисел, заплутаних формул та незрозумілих термінів. У книзі стверджується: розбиратися в економіці може і повинен кожен. Серед усього іншого автор розмірковує над причинами світової кризи 2008 року, над тим, чи справді люди бідні, бо ліниві, а усі багаті – працьовиті, а також чи може країна досягти економічних успіхів, перестрибнувши через етап індустріалізації. І все це - просто і зрозумілою для кожного мовою.

Ха-Юн Чанґ - відомий корейський економіст та публіцист, з 1990 р. викладає економіку у Кембриджському Університеті. Спеціалізується на економічному розвитку, консультував такі компанї, як World Bank та European Investment Bank. Своїми працями справив значний вплив на Рафаеля Корреу, сучасного президанта Еквадору. З 2008 р. є постійним колумністом у виданні The Guardian. Книга "23 речі про капіталізм, які вони вам не говорять" стала світовим бестселером №1 за версією The Observer. У 2005 Ха-Юн отримав премію Леонтьєва за розширення кордонів економічної думки.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/avtor-chang-hadzhun-90x120.png

Ха-Джун Чанг — экономист из Южной Кореи, окончивший Кембриджский университет и преподающий там экономику на профильном факультете. Автор нескольких экономических бестселлеров. Один из ведущих современных мыслителей по версии Prospect Magazine. Консультировал Всемирный Банк, Азиатский банк развития, Европейский инвестиционный банк, ряд агентств ООН. Его труды оказали существенное влияние на Рафаэля Корреа — экономиста и нынешнего президента Эквадора. На русском языке уже выходила его книга «23 тайны: то, что вам не расскажут про капитализм».