Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Сімейка Майї

Код товара: 2382
Купить Сімейка Майї
Код товара: 2382
2608
50 50 грн
Нет в продаже

Переплет

Твердый

К-во страниц

240 стр

ISBN

978-617-679-071-6

Формат

200x130 мм

Вес

280 г

Язык

украинский

Родині, де є мама, тато-професор, двоє дванадцятирічних близнят, п’ятирічна беш­кетниця Майя і папуга на ім’я Великий Німий, без сумніву, є що про себе розповісти. Адже кожен їхній день – це суцільна пригода від світання до смеркання. Це присмачена добрим гумором і кумедними витівками історія життя, знайома кожному читачеві, але сповнена неповторних таємниць.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/olja-rusina-90x120.jpg

Народилася та живу в Києві. Навчаюсь в Українському гуманітарному ліцеї імені Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З дитинства любила придумувати усілякі історії, переважно використовуючи їх як казки на ніч для молодшої сестри. Потім почала їх записувати. Перша "книжка", написана у 7 років, задумала була як грандіозний роман на дві частини і вмістилася у шкільному зошиті на 12 сторінок:).

Пізніше, спостерігаючи за сестрою та її друзями, я почала записувати побачене у вигляді невеликих історій, додаючи іноді щось від себе та із власного дитинства. З часом таких історії назбиралося на цілу книжку, що вийшла друком у Видавництві Старого Лева цього року на Львівському Форумі видавців.

Я закінчила музичну школу за класом бандури та фортепіано, тож у вільний час люблю позайматися музикою. Ще у дитинстві захоплювалася малюванням, але нічого особливо грандіозного з того не вийшло, зараз іноді розважаю себе художньою творчість під час шкільних уроків.

У майбутньому планую вивчати слов’янську філологію, а зараз займаюся вивченням англійської, польської, іспанської.