Bizlit +380995622563
Нет в наличии

Сестричка

Код товара: 2381
Купить Сестричка
Код товара: 2381
3508
60 60 грн
Нет в продаже

Переплет

Твердый

К-во страниц

208 стр

ISBN

978-966-2909-71-5

Формат

200x130 мм

Вес

260 г

Язык

украинский

З молодшою сестрою буває ой як непросто. Особливо коли між сестрами різниця у п’ять років. І коли в молодшу сестричку Ксеню разом з її друзями Мартою і Артемом вселяються бісики капості і витівок, які дорослим і не снилися, старшій сестрі не залишається нічого іншого, як написати про це книжку.

Нагороди:

2012-у «Довгому списку» премії «Дитяча книга року ВВС-2012».

 

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/olja-rusina-90x120.jpg

Народилася та живу в Києві. Навчаюсь в Українському гуманітарному ліцеї імені Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З дитинства любила придумувати усілякі історії, переважно використовуючи їх як казки на ніч для молодшої сестри. Потім почала їх записувати. Перша "книжка", написана у 7 років, задумала була як грандіозний роман на дві частини і вмістилася у шкільному зошиті на 12 сторінок:).

Пізніше, спостерігаючи за сестрою та її друзями, я почала записувати побачене у вигляді невеликих історій, додаючи іноді щось від себе та із власного дитинства. З часом таких історії назбиралося на цілу книжку, що вийшла друком у Видавництві Старого Лева цього року на Львівському Форумі видавців.

Я закінчила музичну школу за класом бандури та фортепіано, тож у вільний час люблю позайматися музикою. Ще у дитинстві захоплювалася малюванням, але нічого особливо грандіозного з того не вийшло, зараз іноді розважаю себе художньою творчість під час шкільних уроків.

У майбутньому планую вивчати слов’янську філологію, а зараз займаюся вивченням англійської, польської, іспанської.