Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Мишачий дім Сема і Джулії

Код товара: 2348
Купить Мишачий дім Сема і Джулії
Код товара: 2348
4324
150 150 грн
На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

58 стр

ISBN

978-617-679-124-9

Формат

250x290 мм

Язык

украинский

Мишачий дім, проект Каріни Схапман, збудовано як декор для цієї дитячої книжки. Дім виготовлений з картонних коробок і пап’є-маше. Для інтер’єру Каріна використовувала автентичні тканини 50-70-их років та різний дріб’язок. Мишачий дім має фасад, бік та тильну сторону, і в ньому є понад сто кімнат, коридорів та балкончиків. Мишей, які проживають у домі, також виготовила Каріна. Поки вона будувала різні кімнати, історії для книжки з головними героями – Семом і Джулією – поставали самі.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor/karina-shapman-90x120.jpg

Голландська художниця та письменниця, політик.

Народилася 6 червня 1960 року в місті Лейден (Нідерланди), де провела дитинство разом з матір’ю та вітчимом. Коли Каріні було тринадцять років, мати померла, тож дівчинка потрапила під опіку батька. Через насильство в сім`ї, батька Каріни позбавили батьківських прав, а дівчинку вдочерили. Не витримавши у прийомній родині, вона втекла. Тривалий час Каріна перебувала в оточенні популярного тоді співака Германа Брода та була постійним відвідувачем нічних клубів Амстердама.

На початку 80-их років Каріна вибралась із цього оточення, вийшла заміж та стала матір’ю чотирьох дітей. З 2002 по 2008 рік від імені Лейбористської партії працювала у міській раді Амстердама. Видала кілька книг про стосунки дітей, батьків та шкільне виховання.

Ще з дитинства Каріна чула від матері історії про мишенят, а вже у дорослому віці видала власну книгу про мишей. «У 2008 році я вирішила написати книгу про мишенят. Тоді я не була певна, чи в мене щось вийде. Спершу виникла ідея збудувати будиночок для мишенят. Намалювавши ескіз кімнат, взялась до роботи. По ходу будівництва вигадувала різні історії. Ось так народилася книга про Сема та Джулію», - розповідає Каріна.