Bizlit +380995622563
Есть в наличии

Дівчина-гік

Код товара: 91419
Купить Дівчина-гік

Автор: Холли Смейл

Издательство: Book Chef
Код товара: 91419
3235
130 130 грн
На складе

Автор: Холли Смейл

Издательство: Book Chef

Переплет

Твердый

К-во страниц

335 стр

ISBN

978-617-7347-15-5

Формат

130х205 мм

Язык

украинский

Гаррієт Меннерс звичайнісінька п’ятнадцятирічна школярка з Лондона, яка, напевно, знає геть усе, окрім того, як правильно одягатися, фарбуватися чи знаходити спільну мову з однолітками. Вона ґік старомодна, соціально непристосована людина, якій жодним чином не вдається  вписатися у соціум. У вільний час вона полюбляє читати «Оксфордський словник» і зовсім не цікавиться модними журналами, як більшість дівчат її віку.
Абсолютно випадково Гаррієт випадає нагода перевернути своє життя з ніг на голову. За іронією долі, одного дня ненависна мода затягує її у вир карколомних подій і дає унікальний шанс стати обличчям відомої модної фірми «Бейлі».
Чи вдасться Гаррієт перетворитися із незграбного підлітка на справжню зірку світу моди? Що робити з першою закоханістю, адже випадково вона знайомиться не те що з гарним хлопцем, а зі справжнім левом? І, найголовніше, чи вдасться їй залишитися собою?
У книзі частково дотримано особливостей мовлення сучасних підлітків.
5 причин замовити цю книгу:
- Цікава і легка розповідь про те, чому варто бути розумною
- Історія головної героїні буде цікавою для підлітків
- Історія про перші почуття і справжню дружбу
- Розповідь про те, як лишитися собою
- У книзі частково дотримано особливостей мовлення сучасних підлітків

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/authors4/avtor-holli-smejl-90x120.jpg

Холли Смейл родилась 7 декабря 1981 г. в Англии. С раннего возраста ей нравилось читать и писать. В 15 лет Холли была завербована модельным агентством в Лондоне.

Её модельная карьера длилась около 2 лет, пока однажды она не заявила, что её это не нравится.

Смейл окончила Бристольский Университет, получив степень бакалавра искусств по английской литературе и и степень магистра в области шекспироведения.

Прежде чем прославиться в качестве писателя, давала уроки английского языка в Японии. Она много путешествовала по Азии и Австралии, затем вернулась в родную Англию и поселилась в Лондоне