Bizlit +380995622563
Есть в наличии

10 історій для хлопців

Код товара: 97771
Купить 10 історій для хлопців
60 60 грн
На складе

Переплет

Твердый

К-во страниц

160 стр

ISBN

978-617-679-447-9

Формат

130x200 мм

Язык

украинский

Десятеро сучасних українських письменників розповідають про підліткове життя. Їхні герої — допитливі та по-юнацькому вперті, опиняються перед багатьма викликами й спокусами на порозі свого дорослішання. У цих дотепних та глибоких історіях — непрості стосунки з батьками, справжні та вдавані друзі, байдужість і розчарування, несподівані пригоди, перші симпатії, щоденні маленькі й великі перемоги... Коли емоції зашкалюють, коли хочеться бути «крутим» — чи вдасться героям розпізнати, що в житті справді важливе?

У книжці використані фотографії з родинних архівів авторів. У дизайні обкладинки використано фото Юрія Басенка.

Написать отзыв

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/avtor2/sergij-gridin-90x120.jpg

Український письменник, переможець у номінації «Краще видання для дітей» у конкурсі «Краща книга Рівненщини 2012», директор літературного фестивалю для дітей «Дивокрай 2013». У 2012 році його книга «Федько у пошуках чупакабри» потрапила до довгого списку премії «Книга року ВВС». Народився у містечку Здолбунів Рівненської області 8 липня 1971 року.

 

У 1985 році переїхав разом з сім’єю до Монголії за місцем відрядження батька. Згодом повернувся у рідне місто. Після закінчення школи в 1988 році намагався вступити до Київського державного університету на факультет міжнародного права. Однак, мріям збутись не судилось - отож впродовж року Сергій Гридін набував життєвого досвіду в слюсарній бригаді. Потім для Сергія відкрились двері економічного факультету, який закінчив у 1994 році. Після закінчення працював і продовжує працювати за бухгалтером-економістом. Саме тоді була написана його перша книга «Федько, прибулець з інтернету», яка стала початком письменницької кар’єри. - «Федько, прибулець з інтернету» («Видавництво Старого Лева», 2011) - «Федько у віртуальному місті» («Видавництво Старого Лева», 2011) - «Федько у пошуках чупакабри» («Видавництво Старого Лева», 2012) - «Не такий» («Видавництво Старого Лева», 2013).

http://bizlit.com.ua/image/cache/data/image2/andrii-bachinskyi-90x120.jpg

«Розігруючи якісь вигадані нестандартні ситуації, учасниками яких нібито виступають самі діти, легше показати і пояснити їм якісь базові поняття й норми поведінки, співжиття в родині, колективі тощо. А ще я сподіваюся, що, крім виховної, мої книжки виконують і пізнавальну функцію. Адже всі пригоди відбуваються в реальних та неймовірно цікавих куточках України. Хочеться вірити, що, прочитавши про пригоди Остапа й Даринки, чимало дітей теж захоче відвідати ті місця і ще більше дізнатися про історію нашого краю»